İnternet bağlantısı yok...
İnternete yeniden bağlanıldı...

Hakkımızda

Vektör 1994 yılında vektörizasyon ve arşivleme çalışmaları konusunda faaliyet göstermek amacı ile iş dünyasına atılmıştır. Bugün temsilciliğini aldığı bir çok ürün ve çözümün kendi ürettiği yazılım çözümleri ile birlikte hizmetini veren bir teknoloji şirketi konumuna gelmiştir.

Vektör uzman kadrosu ile çeşitli faaliyet alanlarında hizmet vermekte ve müşterilerine komple çözümler sunmaktadır. Teknolojinin ve hizmetlerin şirketlere, karşılaştıkları sorunları belirlemede, hedeflerini gerçekleştirmede nasıl yardımcı olacağıkonusunda en yüksek kalitede müşteri hizmeti ve desteği vermek yıllardır Vektör'ün amacı olmuştur. En üst düzeyde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet ve ürünlerini sunan Vektör özellikle KOBI' ler için tasarlanmış verimlilik ve rekabetçilik çözümlerini ön planda tutmayı amaçlayan bir kuruluştur. Bu çözümler arasında KOBI'lerde son derece verimli ve hızlı bir biçimde sonlu ve sonsuz kapasitelerle üretimin planlanması, müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri tasarımı ve Kurumsal Kaynak Planlaması danışmanlığı sayılabilir.

Vektör ayrıca müşterilerine uygun sistem seçimi, yüksek güvenirlilik stratejilerinin oluşturulması ve uyarlanması, kuruluş, eğitim, proje yönetimi alanlarında danışmanlık hizmetleri vermektedir .

Vektör Hewlett Packard' ın GOLD kategorisindeki çözüm ortağı olup HP' nin baskı çözümlerininin ve diğer tüm ürünlerinin satışını yapmaktadır.
Autodesk' , Adobe ve Microsoft  çözüm ortağı olan Vektör, tüm bu ürün ailelerinin satışını ve desteğini uzun yıllardan beri başarı ile gerçekleştirmektedir.

Vektör kendi geliştirdiği çözümler dışında yurt dışı kaynaklı ürünleride portföyü içerisinde barındırmaktadır.

Vektör teknik servis hizmetlerinin kalitesini sürekli olarak geliştirmekte ve bu konuda alt yapı yatırımlarını ön planda tutmaktadır. Hızlı internet hatları üzerinden müşterilerine hızlı ve kaliteli çözümler sunmak Vektör'ün temel ilkelerindendir.

 
Yükleniyor...